Програмування під iOS: Детальний Огляд
11/11/2021

Програмування під iOS: Детальний Огляд

Компанія Apple - одна з провідних виробників мобільних телефонів, планшетів, плеєрів і програмного забезпечення. Більше 70% населення світу використовує програми для смартфонів у своїх повсякденних завданнях. Магазин додатків для iOS (App Store) - другий за величиною у світі, така популярність породила величезний попит на розробників додатків для iOS. У статті ми розповімо чим займається iOS-розробник, що необхідно знати, щоб освоїти професію та де навчатися.
Програмування під iOS: Детальний Огляд

Хто такий і чим займається iOS-розробник?

iOS-розробник - це фахівець, який створює програмні продукти для пристроїв, які працюють на операційній системі iOS від компанії Apple. Все те, що ви бачите на дисплеях iPhone, iPad чи iPod - розроблено саме iOS-спеціалістом.

Що повинен вміти та яка щоденна робота iOS-розробник?

Для розробки програмного забезпечення та написання коду iOS-розробники використовують мову програмування Swift, яка є відносно легкою у вивченні. Закінчивши розробку продукту, розробники тестують його та виправляють помилки, після чого завантажують готовий продукт у App Store. Проте, після цього робота iOS-розробника не завершується, адже далі потрібно додавати новий функціонал та оновлювати додаток, повторюючи перші кроки (написати код, протестувати, виправити помилки та оновити версію у App Store).

З чого починати свій шлях iOS-розробника?

В будь-якому навчання та освоєнні чогось нового є два шляхи - вивчати це самостійно або звернутися до фахівців, які практиктують та навчають інших. Обираючи перший варіант (вебінари, відео на YouTube, професійна література, тощо) потрібно розуміти, що це займе більше часу адже спочатку необхідно знайти інформацію, далі розібратися, яка є якісною та дійсно варта уваги та, звичайно ж, почати навчання. Обравши другий варіант (курси) ви одразу отримаєте ту вижимку інформації та практики, яка необхідні для старту кар'єри в iOS-розробці. Проте, тут також є свої підводні камені, у вигляді недостатньо кваліфікованого викладача або шкіл/академій, які не дбають про наповнення програми та результат, який обіцяють студентам. Тому, обираючи курси, радимо звертати увагу на досвід викладача, наповнення програми курсу та обов'язково розібратися, що саме вам обіцяють по закінченню курсу.

Поради для початківців від викладача курсу “Програмування під IOS: Swift основи" у The Central Academy, Володимира Ільківа

1. Вчіть англійську!

Старт у напрямку iOS-розробки можливий без хорошого рівня англійської, проте, ви не досягнете кар'єрного зростання.

2. Софт скіли

Прокачуйте свій емоційний інтелект та, що надзвичайно важливо, вчіться ввічливо комунікувати з людьми. Емпатія теж не маловажлива. Особливо, коли ти чудово розумієш переживання клієнта і вмієш переконати, що його продукт у надійних руках. 

3. Знайте собі ціну!

Не потрібно перебільшувати, але й не варто себе недооцінювати. Кожен висококваліфікований спеціаліст колись був початківцем - якщо у інших виходить, то чому б і тобі не спробувати?

Підписатися
на розсилку

Підпишись, щоб не пропустити найкращі пропозиції від нашої академії, найсвіжіші новини із світу ІТ і ще багато цікавого.
The central academy