9 причин чому ІТ-рекрутер - це захоплююча професія
15/11/2021

9 причин чому ІТ-рекрутер - це захоплююча професія

Рекрутинг сьогодні - це невід’ємний процес у ІТ компаніях. У попередній статті ми розповіли про професію рекрутера та чому вона така популярна сьогодні. Зараз ми хочемо назвати 10 причин чому професія рекрутера така захоплююча. Почнімо!
9 причин чому ІТ-рекрутер - це захоплююча професія

1. Рекрутер змінює життя людей

Це може прозвучати перебільшено, але це дійсно так! Щодня рекрутер шукає того єдиного, найкращого кандидата на відкриту позицію перебираючи десятки резюме. Відтак знаходить вдалого спеціаліста та буквально змінюєте його життя. Нова робота - нові можливості. У сучасній реальності робота займає велику частину життя, а рекрутер робить його більш досконалим. Якщо ви і є рекрутером, то знаєте, що ситуація на ринку дещо змінилась у порівнянні з попередніми роками. Якщо працівник і змінює місце роботи, то здебільшого він це робить заради покращення: нові можливості, професійний розвиток, цікаві проекти, грошова винагорода.

2. Рекрутер - обличчя компанії

Рекрутер перша людина, з якої починається знайомство з компанією. Яке враження він.вона справить на кандидата, таке враження і складеться про компанію. Як результат, у рекрутера є можливість впливати на імідж компанії, покращувати його, бути в курсі подій. Рекрутери є амбасадорами бренду та несуть відповідальність за поширення інформації та формують думку.

3. Рекрутер може впроваджувати нові методи підбору персоналу

Так, нерідко перед рекрутерами стоять складні завдання та концентрація на їх виконанні. Але! Якщо рекрутер знайдете час, а головне бажання проявити ініціативу та впровадити нові методи найму персоналу, це лише плюс для нього/неї особисто. Це значно вплине не лише на імідж рекрутера, а й на швидкість та тривалість підбору персоналу.

4. Підбір персоналу - функція №1 у бізнесі

Тільки уявіть, який внесок рекрутер робить у розвиток компанії та який вплив має на її майбутнє. Адже істина проста - немає спеціалістів, немає компанії. Рекрутер, такий собі фільтр, котрий пропускає лише найбільш досвідчених та підходящих кандидатів для посади. Чим краще рекрутер впораєтесь із підбором, тим кращим стане продукт і бізнес в цілому.

5. Ви швидко визначитесь, чи рекрутинг це насправді ваше

На відміну від інших технічних спеціальностей, рекрутинг дасть вам зрозуміти, чи насправді це ваш поклик. Вам вистачить буквально декілька місяців робочої практики, щоб визначитись, чи дійсно у вас є всі необхідні риси та вміння, а головне бажання, щоб продовжувати.

6. Безперервний розвиток

Наскільки швидко змінюється ринок ІТ, настільки ж швидко і змінюються методи, практики та вимоги до процесу ІТ рекрутингу. Відповідно вам потрібно буде постійно вдосконалюватись, прокачувати свої вміння усіма доступними способами - починаючи від підписок на різні телеграм-канали, завершуючи повноцінними курсами з підвищення кваліфікації.

7. Різноманіття завдань

Якщо дивитися на рекрутинг під одним кутом, то може здатися, що це доволі нудно. Ну що тут цікавого? Лиш один безперервний пошук кандидатів. А ось і ні! В першу чергу це підбір різних кандидатів, і не лише технічних. Відповідно сьогодні ви шукаєте людину, котра пише ідеальний код, а завтра ту, котра пише захоплюючий контент та сценарії для рекламних кампаній.

8. Відносно легке входження в професію

Чому відносно? Тому що для того, щоб прийти у професію ІТ-рекрутера потрібно здобути базу знань. До прикладу, середня тривалість курсів рекрутингу складає 1-2 місяці та дає певний фундамент, який надалі потрібно будувати самостійно. Та все, ж враховуючи попит на рекрутерів сьогодні, компанії охоче беруть у свою команду ІТ-рекрутерів без досвіду (але за наявності пройдених курсів) на стажування та дають практичні вміння.

9. Щоденна прокачка софт скілів

Це неабияк допомагає не лише в роботі, а й у побуті - вміти добре ладнати з людьми та комунікувати. У професії ІТ-рекрутера вам така можливість дається щоденно - чим краще ви комунікуєте з кандидатами, тим більша вірогідність того, що спеціаліст обере саме вашу пропозицію серед десятків інших.

Ну і звичайно, найважливіше питання “Як стати ІТ-рекрутером?” 

Як ми вже писали вище, ІТ-рекрутером стати відносно “легко”. Компанії потребують кваліфікованих спеціалістів, а The Central Academy їх навчає. Саме тому ми пропонуємо вам пройти базовий курси для початківців, які прагнуть розпочати свій шлях в рекрутингу. Ми гарантуємо базу знань, досвідчених лекторів, реальні кейси, практичні заняття та сертифікат про завершення наших курсів. Переходь за посиланням, заповнюй форму та розпочни навчання разом із The Central Academy!

Підписатися
на розсилку

Підпишись, щоб не пропустити найкращі пропозиції від нашої академії, найсвіжіші новини із світу ІТ і ще багато цікавого.
The central academy