9 Міфів про SMM
12/11/2021

9 Міфів про SMM

Професійний SMM-менеджер - одна з чи не найбільших переваг будь-якого бізнесу в наш час. SMM вже давно довів свою ефективність, але й досі існують розповсюджені міфи про SMM. Якщо ви вже працюєте у SMM, то швидше за все, вже здогадуєтесь про які саме міфи зараз йтиметься. Але якщо ви лише хочете розпочати свій шлях у SMM, тоді ця стаття для вас MUST READ. Почнімо!
9 Міфів про SMM

1. Стати SMM-ником просто і легко, ним може працювати кожен не маючи особливих знань!

Звісно, це лише міф. Робота SMM менеджера – це передусім робота, яку потрібно опановувати роками та слідкувати за всіма оновленнями алгоритмів - бути у тренді.

2. Робота SMM – це для школярів або стажерів

Ця думка цілком хибна. На жаль, якщо ви гадаєте, що це дитячі забавки, то ваш бізнес від цього може постраждати. Неправильна стратегія, неякісний контент – у кращому випадку приведе до зменшення кількості ваших фоловерів, у гіршому – ви втратите лояльність до бренду та кількість продажів.

3. Уся робота – це просити друзів вподобати та коментувати ваші дописи

Досвідчені SMM-менеджери не стануть постійно просити своїх знайомих вподобати дописи, оскільки алгоритми соцмереж влаштовані зовсім інакше. Простіше кажучи - обдурити їх не вдасться.

4. SMM – це дорого і не надто ефективно

SMM це передусім маркетинг, хороший маркетинг не може коштувати дешево. Проте, використовуючи SMM правильно, будьте певні, що вкладені кошти повернуться продажами. Щодо ефективності, то SMM в руках профі творить чудеса.

5. Через соцмережі нічого не купують

Так, не купують! Ті, кому не потрібно. Саме тому кваліфікований SMM менеджер чітко визначає цільову аудиторію (ЦА) і пропонує продукт лише їй. Якщо ви хоч трохи цікавилися ЦА, то не секрет, що найбільша кількість переглядів на тому ж YouTube належить каналам з контентом для дітей. Спробуйте їм продати мильні бульбашки. Не вдасться, бо ваша ЦА у цьому випадку – батьки, платоспроможна аудиторія. Ось у цих тонкощах і полягає стратегія просування та необхідність навчитися професії SMM.

6. Чим більше підписників – тим краще!

Це, звісно, круто. Але! Яка це аудиторія і що ви продаєте? Для чого вам, врешті, підписники? Ви хочете, аби у вас щось купували, чи ви просто хочете продавати рекламу у своєму блозі? У сторінки може бути 1500 релевантних підписників, які будуть регулярно здійснювати покупки, а може бути і 10 000 підписників, серед яких 90% підлітки – здебільшого неплатоспроможна ЦА.

7. Чим більше дописів – тим краще!

Це зовсім не так, особливо, якщо ви починаєте вести сторінку з нуля. Алгоритми того ж Інстаграму загублять вашу сторінку, якщо ви будете публікувати по 5 дописів на день протягом місяця. Але алгоритми, це взагалі інші тема. Тут треба і розуміти, що від кількості страждатиме також і якість. До того ж, велика кількість дописів від одного бренду лише дратує покупців.

8. Чим більше хештегів - тим краще!

Надмірне використання хештегів навпаки може зашкодити вашому контенту та змусить читача пропустити таку публікацію. Річ у тім, що хештеги візуально збільшують об’єм тексту, а користувач прогортує такий допис із думкою “Багато літер, піду далі”. Найкраще використовувати не більше 7-ми хештегів, які якнайвдаліше описують суть допису.

9. Наповнення (контент) - вирішує все!

Дійсно, якісне наповнення - це важливо. Інформація повинна бути подана чітко та "без води". Але! Не забувайте, що соцмережі зараз - це здебільшого про візуал. Тому, якщо зображення підібране невдало, вашу публікацію можуть просто прогорнути.

Де навчатися, щоб стати SMM-менеджером?

У наш час є безліч вебінарів, онлайн-занять, відео-уроків, книг та курсів для вивчення SMM. The Central Academy пропонує вам пройти SMM курс та здобути необхідну базу знань, аби розпочати своє кар’єру в SMM-менеджера якнайшвидше. Переходь за посиланням та заповнюй форму, щоб вже найближчим часом отримати прикладні знання та стати профі своєї справи! Ми чекаємо саме на вас!

Підписатися
на розсилку

Підпишись, щоб не пропустити найкращі пропозиції від нашої академії, найсвіжіші новини із світу ІТ і ще багато цікавого.
The central academy