блог

блог
9 причин чому ІТ-рекрутер - це захоплююча професія
15/11/2021

9 причин чому ІТ-рекрутер - це захоплююча професія

Рекрутинг сьогодні - це невід’ємний процес у ІТ компаніях. У попередній статті ми розповіли про професію рекрутера та чому вона така популярна сьогодні. Зараз ми хочемо назвати 10 причин чому професія рекрутера така захоплююча. Почнімо!
9 Міфів про SMM
12/11/2021

9 Міфів про SMM

Професійний SMM-менеджер - одна з чи не найбільших переваг будь-якого бізнесу в наш час. SMM вже давно довів свою ефективність, але й досі існують розповсюджені міфи про SMM. Якщо ви вже працюєте у SMM, то швидше за все, вже здогадуєтесь про які саме міфи зараз йтиметься. Але якщо ви лише хочете розпочати свій шлях у SMM, тоді ця стаття для вас MUST READ. Почнімо!
Програмування під iOS: Детальний Огляд
11/11/2021

Програмування під iOS: Детальний Огляд

Компанія Apple - одна з провідних виробників мобільних телефонів, планшетів, плеєрів і програмного забезпечення. Більше 70% населення світу використовує програми для смартфонів у своїх повсякденних завданнях. Магазин додатків для iOS (App Store) - другий за величиною у світі, така популярність породила величезний попит на розробників додатків для iOS. У статті ми розповімо чим займається iOS-розробник, що необхідно знати, щоб освоїти професію та де навчатися.
UX/UI-дизайнер: Від Нуля До Профі
10/11/2021

UX/UI-дизайнер: Від Нуля До Профі

Поняттю UX/UI вже понад 70 років, але більшість з нас і досі не знає у чому різниця між UX та UI. Здебільшого, це стосується початківців, які хочуть прийти у веб-дизайн та з’ясовують що це за професія. У цій статті ми розповімо про відмінність UX від UI та де навчатися.
Хто Такий SMM-спеціаліст: Детальний Огляд
09/11/2021

Хто Такий SMM-спеціаліст: Детальний Огляд

Сьогодні професія SMM менеджера стає ще більш затребуваною. Та навіть не зважаючи на високий попит ця професія й досі залишається не до кінця розкритою. Цей матеріал допоможе вам дізнатися більше про професію SMM, обов’язки SMM менеджера, міфи про SMM та, звичайно ж, де навчатися, щоб стати професіоналом?
Рекрутер: що це за професія?
08/11/2021

Рекрутер: що це за професія?

Напевно, у наш час про професію рекрутера не чув хіба той, хто провів останніх 5 років на безлюдному острові. Про цю професію ми чули багато, але так досі і не розібралися, хто такий та чим займається рекрутер.
The central academy